Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Kadra Przedszkola Fikoland we Wrocławiu.

Beata Okoń – założycielka przedszkola Fikoland we Wrocławiu

Absolwentka studiów matematycznych i informatycznych. Doświadczony nauczyciel tych przedmiotów z dziesięcioletnią praktyką dydaktyczną i wychowawczą, systematycznie wspieraną tematycznymi kursami, warsztatami i szkoleniami. Ma na swoim koncie osiągnięcia dydaktyczne; nieustannie inspiruje uczniów i dzieci poprzez wszechstronne podejście do przedmiotu; promotorka gier logicznych i ich wykorzystania w budowaniu wewnętrznych więzi w grupie, integrowaniu zespołów i krzewieniu myślenia logicznego poprzez zabawę. Wszystko co robi, robi z dynamizmem, energią i pasją, którą zaraża innych.

 

pani Kasia - nauczycielka przedmiotów artystycznych w podstawowych szkołach wrocławskich.
Od kilkunastu lat przekonuje dzieci i młodzież, że muzyka klasyczna „nie gryzie”. Śpiewa nie tylko podczas lekcji muzyki. Chętnie siada przy ognisku z gitarą po ciężkim dniu spędzonym w górach.

Z przedszkolakami tańczy, muzykuje, bawi i uczy piosenką.

Zaprasza do Krainy Muzyki ...

 

 

pani Ania - język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od blisko dwudziestu lat uczę dzieci. Pracowałam w szkołach językowych i szkole podstawowej, a także jako asystent nauczyciela z maluchami w szkole w Wielkiej Brytanii. Najmłodsi słuchacze poznają język angielski poprzez piosenki, zabawy oraz gry. Uczymy się nazywać w języku angielskim to co nas otacza, czynności dnia codziennego, odgrywamy krótkie scenki.

 

pani Kamila

jest osobą cierpliwą, troskliwą, odpowiedzialną oraz pogodną. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji, ponieważ robi na co dzień to co lubi. Każdego dnia wspiera dzieci w czynnościach samoobsługowych i służy pomocą podczas realizacji zajęć dydaktycznych. Stara się jak najlepiej wykonywać powierzone jej obowiązki zawsze mając na uwadze dobro dzieci.

pani Maria

jest absolwentka malarstwa i arteterapii. Obecnie studiuje Wychowanie przedszkolne i edukację wczesnoszkolną. Z wykształcenia i zamiłowania plastyk, ale interesuje się też muzyką, literaturą i podróżami, bliższymi i dalszymi. W kontakcie z dziećmi pełna ciepła, cierpliwości i optymizmu.

pani Ola 

nauczyciel tańca. Jest osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do życia i ludzi. Na co dzień pracuje jako instruktor Zumby dla dorosłych co jest jej największą pasją. 

 

Poznaj Przedszkole Fikoland:

Poznaj ofertę Przedszkola Fikoland

Zobacz cennik Przedszkola Fikoland

Mapka dojazdu do Przedszkola Fikoland we Wrocławiu

Galeria zdjęć Przedszkola Fikoland

Przeczytaj aktualności przedszkolne

Zobacz plan dnia w Przedszkolu Fikoland

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.