Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Organizowanie przyjęć dla dzieci

 

Chcesz zorganizować przyjęcie dla dziecka (urodziny, imieniny), we Wrocławiu lub okolicy?
Chcesz zapewnić atrakcyjną rozrywkę swojemu dziecku?
Chcesz, by Twoje dziecko spędziło czas twórczo i aktywnie?
Chcesz zorganizować dziecku niepowtarzalne urodziny, imieniny lub przyjęcie z innej ważnej okazji?
Zajmujemy się organizacją uroczystości, uwzględniając przede wszystkim gusta i zainteresowania Państwa pociech. Każda impreza to wydarzenie niepowtarzalne, wychodzące naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom.

Aktywne zabawy dla dzieci w FIKOLANDZIE
• Przyjazne miejsce
• Doświadczeni i pełni pomysłów animatorzy
• Dostosowanie fabuły i aktywności do zainteresowań dziecka
• Tematyczna dekoracja
Sala zabaw
• Zaproszenia, słodki poczęstunek

NOWOŚCI ! Imprezy tematyczne (urodziny, imieniny)

Zapraszamy do galerji zdjęć

 1. "Kosmiczna wyprawa" (NOWY SCENARIUSZ) - Uwaga! Organizujemy ekspedycję, której zadaniem będzie nawiązanie kontaktu z istotami pozaziemskimi! To nie jest zwykła wyprawa. Musimy dowiedzieć się tego i owego o kosmosie, zbudować rakietę, wzmocnić ciało przed odlotem... Warto jednak, bo przygoda będzie wspaniała. Zapraszamy na podróż wśród gwiazd i planet. Może uda nam się dotrzeć na krańce galaktyki?
 2. "Dinozaury" - Wszystkich pragnących niezwykłych przygód zapraszamy na urodziny z dinozaurami w tle. Przeniesiemy się w czasie do okresu jurajskiego, gdzie poznamy ciekawe fakty dotyczące życia tych wymarłych osobników. Będziemy szukać i przenosić jaja dinozaurów, skradać się, uciekać i czasami nawet krzyczeć. Na pewno będzie zabawnie! Na dodatek spotkamy panią paleontolog i dołączymy do grupy wykopaliskowej. Może uda nam się dokonać jakiegoś odkrycia?
 3. "Star Wars" - Czy chciałbyś zostać rycerzem Jedi? To się świetnie składa! Będziesz miał taką okazję podczas imprezy urodzinowej Star Wars. Tylko uwaga: to wcale nie jest takie proste. Mistrz Yoda podda kandydatów wielu próbom i sprawdzi, czy nadają się do tego, by walczyć w obronie Republiki. Po odpowiednim szkoleniu będziecie gotowi, by stawić czoło wrogom. Misja czeka! Niech... moc będzie z Wami?
 4. "Kraina Lodu" - Bałwan Olaf zgubił się w lesie i koniecznie trzeba pomóc mu odnaleźć księżniczkę Annę. Tylko co zrobić, kiedy na drodze pełno śnieżnych zasp i tajemniczych śladów, a Olaf nie ma pojęcia, w którą iść stronę? Zapraszamy na magiczną wyprawę, w której wykazać się będzie trzeba nie tylko zręcznością, lecz także sprytem. Urodziny dla miłośników filmu „Kraina lodu” i wszystkich, którzy lubią aktywną zabawę ze śniegiem w tle.
 5. Minionki - Kevin szykuje się do tajemniczej wyprawy i poszukuje towarzyszy podróży. W czasie wyprawy trzeba wykazać się nie lada odwagą i sprytem bowiem droga wiedzie poprzez wielką wodę i tajemnicze labirynty. Pobawimy się wspólnie jak na Minionki przystało: z dużą dawką śmiechu i niezapomnianych zabaw ruchowych.
 6. Klinika dla pluszaków - Drużyna dr Dosi pojechała w podróż dookoła świata i Dosia poszukuje teraz nowej drużyny. Dzieci, które zechcą pomóc dr Dosi w prowadzeniu kliniki dla pluszaków przejdą badania lekarskie. Trzeba będzie poradzić sobie z bolącym brzuchem misia, pozbyć się wirusa rozpadiopatii i wyleczyć ułamalność zębną krokodyla. Niezbędna będzie wizyta w gabinecie RTG i wykonanie prześwietlenia oraz badania USG. Być może uda się Wam wykonać samodzielnie operację!
 7. „Podróż dookoła świata” - Któż z nas nie chciałaby wyruszyć w podróż dookoła świata? Właśnie mamy niepowtarzalną okazję aby to uczynić. Dzięki niej poznamy różne zakamarki świata. Odwiedzimy wszystkie kontynenty, gdzie na każdym czekać nas będą nie lada zadania, np. w krainie wiecznego lodu zbudujemy igloo, w krainie Formuły I weźmiemy udział w wyścigu a w krainie corridy stoczymy walkę z bykami. Zresztą, sami się przekonacie!
 8. „Poszukiwanie rycerskiego skarbu”- Przed wieloma laty mieszkał w zamku bogaty władca posiadający mnóstwo skarbów. Pewnego dnia postanowił, że ukryje gdzieś skarb. Tylko dzielni i odważni rycerze oraz damy dworu mają szansę na odnalezienie skarbu. Może to Wam uda się go odnaleźć. Udanych poszukiwań!
 9. „Igrzyska Olimpijskie” - Zabawa poprzez ruch, sportowa rywalizacja, wielkie emocje... Zapraszamy na urodziny w konwencji igrzysk olimpijskich. Niech wygra najlepszy!
 10. „Indianie”- wizyta w osadzie Indian. Dzieci zdobywają umiejętności indiańskie i wraz z wodzem wyruszają na polowanie. Malowanie twarzy, robienie własnego totemu i stroi prawdziwego Indianina, to tylko niektóre z atrakcji urodzin!
 11. „Królewska zagadka”- Urodziny przenoszą dzieci na dwór królewski, gdzie mogą poznać obyczaje rycerzy i dam dworu. Zabawa zostaje zakłócona wiadomością o porwaniu przez smoka księżniczki Eleonory. Kto chce aby w królestwie zapanował spokój, niech towarzyszy dzielnemu Królowi w walce ze smokiem!
 12. „W szkole magii”- Zapisz się do szkoły magii i naucz się wielu pożytecznych umiejętności znanych tylko czarnoksiężnikom. Czekają na Ciebie zajęcia z wróżbiarstwa, eliksirów, zaklinania węży oraz inne równie tajemnicze przedmioty. Przeżyj przygody, jakie nie śniły się żadnym mugolom! Jak urodziny to tylko magiczne!
 13. „Piraci” - Uwaga, uwaga! Za dwa dni z portu odbija statek w poszukiwaniu pirackiego skarbu! Zbieramy załogę, która nie boi się sztormów, niewygody i często niebezpiecznych przygód, a za to chce przeżyć niezapomnianą wyprawę. Ahoj, przygodo!

Każde urodziny w Fikolandzie zawierają elementy:

• Pedagogiki zabawy (m.in. taniec, śpiew, pląsy, gry zespołowe
i indywidualne)

• Dydaktyki (wiedza dotycząca wybranej tematyki urodzin, przekazana w przyjazny i łatwy sposób)

• Twórczego wyrażania się przez sztukę (plastyka, majsterkowanie, teatr, muzyka)

 

Linki - Przyjęcia dla dzieci Fikoland Wrocław:

Zobacz cennik: organizowanie przyjęć dla dzieci (urodziny, imieniny) Wrocław

Mapka dojazdu: Fikoland przyjęcia dla dzieci (urodziny, imieniny) Wrocław

Galeria zdjęć: urodziny, iminieny, przyjęcia dla dzieci Wrocław

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.