Witamy na stronie Punktu Przedszkolnego Fikoland.

Nasza placówka (przedszkole i sala zabaw) jest nowym miejscem dla Twojego dziecka we Wrocławiu. Dopiero rozpoczynamy naszą działalność, właśnie dlatego jesteśmy pełni zapału i pomysłów do pracy.Stanowimy młodą i wykwalifikowaną kadrę, pod okiem której dzieci w wieku od 3 do 6 lat będą mogły bezpiecznie poznawać otaczający je świat, również w grupie „zerówkowej”.

W naszym przedszkolu zapewniamy miłą, rodzinną i kameralną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi dziecka. Nasza placówka realizuje podstawę programową dla przedszkoli i będzie idealnym miejscem przygotowującym Wasze pociechy do obowiązku szkolnego. Proponujemy także zajęcia dodatkowe, rozwijające zainteresowania i pasje naszych małych podopiecznych.

Fikoland to nie tylko przedszkole! Dysponujemy również na miejscu Salą Zabaw, w której dzieci będą mogły radośnie i w urozmaicony sposób spędzić swój czas. Nasze przedszkolaki będą miały możliwość korzystania z niej w ramach swojego pobytu w przedszkolu.

Fikoland organizuje przyjęcia dla dzieci (urodzinowe, imieninowe, itp). Mamy bogatą ofertę tematyczną w tym zakresie, którą znajdziesz w dziale "Przyjęcia dla dzieci".