Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Kadra Przedszkola Fikoland we Wrocławiu.

Beata Okoń – założycielka przedszkola Fikoland we Wrocławiu

Absolwentka studiów matematycznych i informatycznych. Doświadczony nauczyciel tych przedmiotów z dziesięcioletnią praktyką dydaktyczną i wychowawczą, systematycznie wspieraną tematycznymi kursami, warsztatami i szkoleniami. Ma na swoim koncie osiągnięcia dydaktyczne; nieustannie inspiruje uczniów i dzieci poprzez wszechstronne podejście do przedmiotu; promotorka gier logicznych i ich wykorzystania w budowaniu wewnętrznych więzi w grupie, integrowaniu zespołów i krzewieniu myślenia logicznego poprzez zabawę. Wszystko co robi, robi z dynamizmem, energią i pasją, którą zaraża innych.

 
Magdalen Babicz - wychowawca grupy przedszkolaków

Jestem absolwentką studiów licencjackich kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie studiuję dalej na Uniwersytecie Wrocławskim, tym razem na kierunku Pedagogika Opiekuńcza z Terapią. Jestem osobą odpowiedzialną i troskliwą, a praca z dziećmi to moja pasja. Swoje doświadczenie zawodowe zbierałam podczas praktyk zawodowych, a także w trakcie pracy w żłobku. Prywatnie jestem zagorzała turystką górską i osobą bardzo aktywną. Czas wolny spędzam na poznawaniu świata bądź na przeżywanie przygód w harcerskim mundurze.

 

Katarzyna Harabin–Żesławska - nauczycielka przedmiotów artystycznych w podstawowych szkołach wrocławskich.
Od kilkunastu lat przekonuje dzieci i młodzież, że muzyka klasyczna „nie gryzie”. Śpiewa nie tylko podczas lekcji muzyki. Chętnie siada przy ognisku z gitarą po ciężkim dniu spędzonym w górach.

Z przedszkolakami tańczy, muzykuje, bawi i uczy piosenką.

Zaprasza do Krainy Muzyki ...

 

Agata Data - pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką studiów licencjackich o kierunku zarządzanie, a także doświadczoną położną. Posiadam staż pracy z najmłodszymi dziećmi. Jestem osobą odpowiedzialną i troskliwą, a kontakty z dziećmi stanowią dla mnie źródło inspiracji i satysfakcji.

 

Anna Clancy- język angielski

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Od blisko dwudziestu lat uczę dzieci. Pracowałam w szkołach językowych i szkole podstawowej, a także jako asystent nauczyciela z maluchami w szkole w Wielkiej Brytanii. Najmłodsi słuchacze poznają język angielski poprzez piosenki, zabawy oraz gry. Uczymy się nazywać w języku angielskim to co nas otacza, czynności dnia codziennego, odgrywamy krótkie scenki.

 

 

Tomasz Główka - zajęcia taneczne

Jestem instruktorem sportu ze specjalizacją w dziedzinie taniec, posiadam klasę mistrzowską krajową "A" w tańcach standardowych oraz klasę mistrzowską międzynarodową "S" w tańcach latynoamerykańskich. Tańczę od 7 roku życia co daje już 12 lat stażu w tym sporcie, po drodze miałem przyjemność trenowania baletu oraz uczęszczałem na zajęcia muzyczne aby lepiej ją słyszeć i rozumieć. Prowadziłem zajęcia z różnymi grupami wiekowymi od najmłodszych, poprzez licealistów kończąc na ludziach dojrzałych. 

 

Poznaj Przedszkole Fikoland:

Poznaj ofertę Przedszkola Fikoland

Zobacz cennik Przedszkola Fikoland

Mapka dojazdu do Przedszkola Fikoland we Wrocławiu

Galeria zdjęć Przedszkola Fikoland

Przeczytaj aktualności przedszkolne

Zobacz plan dnia w Przedszkolu Fikoland

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla - Strona internetowa dla Przedszkola"
Wizytówki Przedszkola Fikoland znajdą Państwo w katalogach internetowych
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.