Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Tegoroczny, XXIII Festiwal Nauki odbywał się bez konieczności wychodzenia z przedszkola. Skorzystaliśmy z okazji i wraz z pracownikami Politechniki Wrocławskiej eksperymentowaliśmy na dwóch pokazach: „Świat chemicznych eksperymentów” oraz „Zabawa w naukowca”. Przedszkolakom tak spodobały się doświadczenia, że od tej pory one będą bawiły się w naukowców i przygotowały dla siebie nawzajem pokazy. Chyba rośnie nam nowa kadra Politechniczna.

Brzegiem Odry
Wakacje 2020 są upalne, dlatego dużo czasu spędzamy w Parku Zachodnim. Dziś jednak postanowiliśmy wybrać się kawałek dalej, aż do Odry i powędrować jej brzegiem. Aby tam dotrzeć „przedarliśmy” się ścieżką porośniętą roślinami wyższymi od nas samych. Nagrodą były krzaki z jeżynami, którymi objedliśmy się tak, że na zupę po powrocie do przedszkola zabrakło miejsca :) To była długa wycieczka, ponieważ nasze nogi niosły nas przez 5km. Zapraszam do galerii zdjęć.

Pszczoły
Na osiedlu Kuźniki powstała łąka miodna i hotel dla zapylaczy. Jest to inwestycja, powstała w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Wybierając się tam na wycieczkę mieliśmy okazję zobaczyć dziką łąkę oraz pracujące na niej różne gatunki owadów. Przy parku znajduje się „mrówcza siłownia” z bujakami w formie mrówek i pszczół na których przedszkolaki spędziły duuużo czasu. W drodze powrotnej nie obyło się bez lodów. Zapraszam do galerii zdjęć.

Osiedlowe sianokosy
Na naszym osiedlu zaczęto kosić trawy. Ponieważ teren polany rekreacyjne jest duży, więc pracy było również wiele. Nasze przedszkolaki z ogromną radością złapały za grabie i przyłączyły się do prac porządkowych, grabiąc okoliczny teren. Zapraszam do obejrzenia zdjęć dzieci przy pracy.

FikoTarzan
Wakacje zaczęły się od dobrych wiadomości. Możemy wychodzić na spacery. Na razie niedostępne są dla nas osiedlowe place zabaw, ale nic nie szkodzi. Na naszym osiedlu rośnie mnóstwo starych drzew, które aż się proszą, aby się na nie powpinać. Naszych przedszkolaków nie trzeba długo prosić. Przez całe wakacje będziemy korzystać z tego zaproszenia. Nauczymy się wspinać na drzewa, skakać z nich oraz chodzić po przewróconych pniach. Zapraszam do galerii zdjęć.

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.