Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Serdecznie witamy wszystkich w nowym roku przedszkolnym 2021/2022 !

Wakacje zaczęły się, place zabaw są nadal poza naszym zasięgiem, ale nic nie szkodzi. Nasze osiedle położone jest niedaleko Parku Zachodniego, a tam rośnie mnóstwo starych drzew, które aż się proszą, aby się na nie powspinać.

Naszych przedszkolaków nie trzeba do tego zachęcać. Przez całe wakacje, prawie codziennie  korzystamy z tego zaproszenia.

30 czerwca 2021r. przedszkolaki zakończyły naukę i rozpoczęły wakacje! Podczas zakończenia roku wręczono dyplomy i nagrody.

Życzymy słonecznych wakacji i do zobaczenia po wakacjach.

Rokrocznie z okazji Święta Rodziny rodzice przygotowywali przedstawienie dla dzieci. W tym roku nie było to możliwe, dlatego to dzieci przygotowały dla rodziców płytę z nagraniem   przedstawienia pt. „O rycerzu z dziurą w pancerzu” oraz koncertu czternastu piosenek.

Z okazji Dnia Dziecka  wybraliśmy się na wycieczkę!

Było to dla dzieci ogromne przeżycie, ponieważ pierwszy raz wyruszyły prawdziwym autokarem, z A dokąd? Do Nadleśnictwa Miękinia. A po co? By zobaczyć prawdziwy las.

W lesie było wspaniałe! Rosły ogromne sosny, modrzewie. Pachniały kwitnące czeremchy i akacje.

29 stycznia obchodzimy Dzień Składanki i Łamigłówki. Rozwiązywanie łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu. W tym roku wypada on w piątek, dzień, kiedy nasze przedszkolaki mają zajęcia „Piątki z matmy”.

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.