Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Oto nadszedł w naszym przedszkolu dzień pyszności!

Zmieniliśmy się w kucharzy z prawdziwego zdarzenia. Podzieliliśmy się na zespoły. Pierwsza grupa odmierzała mąkę, wbijała jajka i inne składniki, aby zrobić ciasto. Druga grupa ubijała śmietanę i kroiła obrane wcześniej banany.

Jest już czerwiec, zbliżają się wakacje, więc zanim przedszkolaki na nie wyruszą muszą podszkolić swoje umiejętności malarskie. Dlatego przez cały tydzień poznawaliśmy różne techniki malarskie, a dzisiaj, dzięki Pani Marii, która jest malarką, zamieniliśmy się w prawdziwych rysowników.

W ramach co piątkowego eksperymentu, bardzo przez nas lubianego, do naszego przedszkola przyszedł Tato Madzi i pokazał nam coś, co być może mignęło nam na ekranach telewizora.

Otóż mieliśmy okazję sterowania prawdziwym, a w dodatku bardzo sympatycznym robotem.

W maju i czerwcu 2019r. panie: Agnieszka S., Agnieszka P. oraz Pulina studentki pedagogiki przedszkolnej, będą pomagały w naszym przedszkolu w ramach praktyki studenckiej.

We wtorek 28 maja 2019 byliśmy na wycieczce!

Było to dla dzieci ogromne przeżycie, ponieważ pierwszy raz wyruszyły prawdziwym autokarem, z własnym plecakiem pełnym pyszności, w towarzystwie kolegów, a nie jak to zwykle bywa – z rodzicami w podróż..

Jakież było nasze zaskoczenie kiedy podczas spaceru oprócz kwitnących w ogródkach kwiatów na jednym z krzaków zobaczyliśmy ciekawostkę przyrodniczą. Dzięki łagodnej zimie i obfitym nocnym opadom na krzaku wyrosło spaghetti. Zebraliśmy po kilka nitek i okazały się wyjątkowo smaczne. Widocznie wrocławski klimat jest bardzo sprzyjający. Zapraszamy do galerii zdjęć w Strefie rodzica

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla - Strona internetowa dla Przedszkola"
Wizytówki Przedszkola Fikoland znajdą Państwo w katalogach internetowych
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.