Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Na wizytę Świętego Mikołaja dzieci czekają przez cały rok. Oczekując upragnionego Gościa dzieci w naszym przedszkolu przygotowywały się na to spotkanie od dłuższego czasu pisząc listy i ucząc się piosenek. Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie. Tak też 6 grudnia z workami pełnymi prezentów przyjechał również do naszego przedszkola nie zmyliła Go aura (brak śniegu ) i przyjechał koniem zaprzężonym w piękną bryczkę, aby wszystkim wręczyć prezenty. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj obdarował dzieci upominkami, a przedszkolaki nie zapomniały o prezentach dla Mikołaja i wręczyły zaśpiewały piosenki Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że za rok wróci, a dzieci, że będą grzeczne przez cały rok.

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.