Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

W dniach 23 – 24 września odbył się w wersji online Festiwal Fotel, a nasze przedszkolaki brały udział w następujących spektaklach:

  • Fundacja "Zaułek" Krzysztofa Falkowskiego - „Złota Ryba”
  • TeatRyle - „Mój Przyjaciel Pies”

Fundacja "Zaułek" Krzysztofa Falkowskiego - „Złota Ryba” 

Po wielu latach ciężkiej służby na okrętach kapitan żeglugi postanawia zająć się tym, co lubi najbardziej – snuciem opowieści. Kiedyś przemierzał morza i oceany, a dziś wędruje po suchym lądzie ze swym ogromnym kufrem podróżnym, w którym ukryte są tajemnicze ruchome obrazy. Jego słowa sprawiają, iż historie rozrastają się, a bohaterowie ożywają na oczach widzów. Tym razem wilk morski chciałby Wam opowiedzieć o rybaku i jego żonie, którzy na własnej skórze odczuli, że zachłanność prowadzi do zguby. Dzięki spotkaniu ze Złotą Rybą przekonali się, co jest w życiu naprawdę ważne.

 

TeatRyle - „Mój Przyjaciel Pies” 

„Mój przyjaciel pies” to pełen humoru spektakl dla dzieci od trzeciego roku życia. Opowiada historię pewnego Misia, który w drodze do sklepu po jajko spotyka biednego, głodnego i bezdomnego psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu, ale Tata Niedźwiedź nie lubi piesków, dokuczyły mu bowiem, kiedy jeszcze żył w lesie. Czy małemu Misiowi  uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecieliśmy się oglądając to sympatyczne przedstawienie.

 

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.