Najlepsze Przedszkole Wrocław to Fikoland.
Fikoland organizuje Urodziny dla dzieci Wrocław, oraz posiada własną Sala Zabaw Wrocław.
Strony dla przedszkoli: strony internetowe dla przedszkoli Webla
girl

Wakacje zaczęły się, place zabaw są nadal poza naszym zasięgiem, ale nic nie szkodzi. Nasze osiedle położone jest niedaleko Parku Zachodniego, a tam rośnie mnóstwo starych drzew, które aż się proszą, aby się na nie powspinać.

Naszych przedszkolaków nie trzeba do tego zachęcać. Przez całe wakacje, prawie codziennie  korzystamy z tego zaproszenia.

Uczymy się wspinać na drzewa, skakać z nich oraz chodzić po przewróconych pniach. Ponieważ mecze Euro 2020 zostały przeniesione na tegoroczne wakacje, a  nasi chłopcy z wielkim zapałem kopią piłkę, dni, których nie spędzimy w parku spędzimy na Stadionie Sportowym „Lotnicza”. W treningi włączyły się również dziewczęta, i to chyba nasza drużyna powinna wygrać tegoroczne Euro.

Strona Przedszkola Fikoland została wykonana przez:
Strony Internetowe Webla "
Fikoland - przedszkole wrocław, przedszkola wrocław, sala zabaw, urodziny, imprezy dla dzieci - Wrocław
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.