W ostatnią środę, jak co miesiąc, odwiedziliśmy naszą bibliotekę na Bulwarze Ikara. Jest to miejsce bardzo przyjazne dla ludzi, jak to w bibliotekach bywa. Nasza biblioteka gości naszych przedszkolaków już od wielu lat. Jak zawsze Pani Beata, nasza Pani z Biblioteki swoim spokojnym ciepłym głosem przeczytała nam jak bardzo ciekawą książkę.

Kiedy spotkanie z książką się skończyło, usiedliśmy przy naszych stołach i mogliśmy wyczarować przepiękne bajkowe rybki. Jak zwykle biblioteczne kredki były niezawodne, a bardzo kolorowe papiery pozwoliły nam długo i cierpliwie wklejać rybkę i jej świat. A potem jeszcze taka niespodzianka! Czekały na nas śliczne, proste drewniane Klocki Linden, z których wyczarowaliśmy cuda... Niektórzy zmienili je w grę, jaką układamy w przedszkolu Jengę. Klocki były wspaniałe. Wykonane są z drewna ligowego, a wymyśliły je dwie wrocławianki.

Lubimy chodzić do biblioteki! Zapraszamy do galerii w Strefie Rodziców.