Dnia 28 marca przedszkolaki wybrały się do Teatru Lalek na spektakl "Podłogowo". Wszystkie dzieci były zafascynowane zarówno samym teatrem, jak i przedstawieniem. Tytułowe "Podłogowo" opowiadało o przestrzeni, z którą dziecko od maleńkiego ma najwięcej do czynienia, czyli z podłogą. Po niej raczkuje, stawia pierwsze kroki, na niej ślizga się, czy upada.

Spektakl był niezwykle zajmujący i zaskakujący. Począwszy od ukazania przez aktorów lekcji pierwszych kroków, poprzez proste, czytelne i trafnie obrazujące wycinanki, aż do " strumieni wody" wylewanych z wiaderka, którymi była folia malarska. Całe przedstawienie zakończone zostało wspólną zabawą dzieci wraz z aktorami, oczywiście na scenie. Spektakl urzekł naszych przedszkolaczków. Zdjęcia, które prezentujemy to pamiątka tych wspaniałych emocji, wrażeń i radości. Zapraszamy do galerii zdjęć.