Dnia 24 stycznia w Naszym przedszkolu, odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki po parotygodniowych przygotowaniach, mogły pochwalić się tym, jak donośne są ich głosy i jakimi wspaniałymi talentami recytatorskimi są obdarzone. Mimo towarzyszącej tremy, dzieci udowodniły, jak wspaniale potrafią przeobrazić się w krasnale. Były to krasnale z wielkimi, czerwonymi czapami, z piosenką i z uśmiechem na ustach, które przy słowach "hopsa sa, hopsa sa" , równie wysoko podskakiwały.

Po złożeniu licznych życzeń Babciom i Dziadkom, przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom prezenty. A nie były to zwykłe upominki. "Magiczna kula", jak sama nazwa głosi, to wspaniała mieszanka czarów: szczypta magii, ogrom dziecięcej wyobraźni, oraz parę gramów lśniącego rozmarzenia. W taki oto sposób uśmiech na twarzach Babć i Dziadków był gwarantowany. Gdy przedstawienie dobiegło końca, przed Naszymi przedszkolakami stało jeszcze jedno wyzwanie - jak najpiękniejsze udekorowanie laurek. Uwieńczeniem tego uroczystego dnia, był przepyszny poczęstunek, szczególnie wyczekiwany przez Naszych milusińskich.
Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, za radość, entuzjazm i dobre słowo. Do zobaczenia za rok! Zapraszamy do galerii zdjęć.