29 stycznia obchodzimy Dzień Składanki i Łamigłówki. Rozwiązywanie łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Warto więc poświęcić im trochę czasu. W tym roku wypada on w piątek, dzień, kiedy nasze przedszkolaki mają zajęcia „Piątki z matmy”.

Rozwiązujemy dużo łamigłówek, niektóre dzieci mają swoje ulubione typy zadań. Dlatego, korzystając z okazji chcemy podzielić się z rodzicami łamigłówkami, które dzisiaj rozwiązywaliśmy. Aby pobrać zadania, proszę kliknąć na poniższy link. Życzymy miłego łamania głowy.

Pobierz łamigłówki