Jest już czerwiec, zbliżają się wakacje, więc zanim przedszkolaki na nie wyruszą muszą podszkolić swoje umiejętności malarskie. Dlatego przez cały tydzień poznawaliśmy różne techniki malarskie, a dzisiaj, dzięki Pani Marii, która jest malarką, zamieniliśmy się w prawdziwych rysowników.

Najpierw mieliśmy okazję zobaczyć rysownika przy pracy: jak rozstawia sztalugi, układa martwą naturę a na koniec jak rysuje się martwą naturę węglem. Później każde dziecko samodzielnie narysowało swoją, pierwszą w życiu martwą naturę - przy sztalugach, jak prawdziwy rysownik. Warsztaty zakończyły się wystawą.

Zapraszamy do galerii zdjęć w Strefie rodzica.