Próby do Jasełek trwały kilka tygodni. Przedszkolaki niczym prawdziwi aktorzy ćwiczyli swoje kwestie, kolędy, zachowanie na scenie. 15 grudnia 2013 roku na przedstawienie zaproszeni zostali rodzice. Mali aktorzy ze skupieniem, powagą i wzruszeniem opowiedzieli o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Jak tradycja każe, była Święta Rodzina, pastuszkowie, Trzej Królowie, anioły oraz dzieci, pragnące pokłonić się Panu. Po skończonym przedstawieniu życząc wszystkim zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dzieci wraz z rodzicami wykonali włosne choinki.